Smartphonefotografie bij De Slaapfabriek in Teuge

Digidiaal × De Slaapfabriek · Teuge

Bekijk jullie verblijf eens door een andere lens.

Vergaderen of samen weg bij De Slaapfabriek? Maak er een creatieve ervaring van. Met jullie eigen smartphones ontdekken jullie hoe licht, compositie en perspectief gewone foto’s bijzonder maken.

Deelnemers aan een Digidiaal-groepsworkshop fotograferen met hun smartphone in de natuurBeeld uit een Digidiaal-workshop
Samen iets bijzonders doen

Een ervaring die bij jullie groep past

Een frisse pauze tijdens een teamdag of een fotowandeling met familie en vrienden: Jan Haitsma verzorgt een privéworkshop vol plezier, praktische tips en beelden die jullie zelf maken.

Groep oefent samen smartphonefotografie tijdens een Digidiaal-workshop
Zakelijk · op locatie in Teuge

Smartphone Photo Break

Even loskomen van de vergadertafel. Na een korte uitleg gaan jullie meteen fotograferen met een speelse Photo Challenge. Leg een verrassend perspectief vast, maak een teamportret of vertel een verhaal in drie beelden. We bekijken samen enkele resultaten.

  • 90 minuten of 2 uur, passend in jullie programma
  • Bij De Slaapfabriek of in de directe omgeving
  • iPhone en Android; geen voorkennis nodig
  • Afgestemd op jullie team en groepsgrootte
Vraag een Photo Break aan
Deventer binnenstad met feestelijke verlichting in de avond
Familie & vrienden · privé voor jullie groep

Smartphone Photo Experience

Ontdek Deventer door de camera van je smartphone. Tijdens een privéfotowandeling van ongeveer 2 uur zoeken jullie naar mooi licht, bijzondere details en karaktervolle straten. Jan geeft onderweg eenvoudige tips die je daarna overal gebruikt.

  • Samen op pad in Deventer, met jullie eigen smartphones
  • Liever in Teuge of de natuur dichtbij? Bespreek de mogelijkheden
  • Geschikt voor beginners van verschillende leeftijden
  • Een leuke activiteit én nieuwe fotografievaardigheden
Vraag een Photo Experience aanDe stadsfoto is gemaakt in Deventer; de wandeling wordt afgestemd op jullie dag.

Zo werkt het

01

Vertel ons jullie plannen

Geef de verblijfsdatum, groepsgrootte en jullie voorkeur voor de activiteit door.

02

We stemmen het af

Jan bespreekt de route, duur en passende invulling. Jullie ontvangen een voorstel op maat.

03

Pak je smartphone

Iedereen doet mee met de eigen telefoon. Leren kijken en samen plezier maken staan voorop.

Persoonlijke begeleiding

Jan leert je kijken

Jan Haitsma is fotograaf, oprichter van Digidiaal en ervaren docent. Zijn aanpak is praktisch en ontspannen: korte uitleg, veel zelf proberen en ruimte voor ieders vragen.

Deze privéactiviteiten bouwen voort op de smartphoneworkshops en trainingen die Digidiaal al voor groepen verzorgt.

Maak er jullie moment van

Wanneer zijn jullie in Teuge?

Laat weten wanneer jullie bij De Slaapfabriek verblijven, met hoeveel mensen jullie komen en welke ervaring jullie aanspreekt. Dan bespreken we de mogelijkheden en sturen we een voorstel op maat.

Vraag jullie groepsworkshop aanVermeld in je bericht: ‘De Slaapfabriek Teuge’, de verblijfsdatum en de groepsgrootte. Een aanvraag is nog geen boeking.

Jullie verblijf plannen? Bezoek De Slaapfabriek in Teuge.

© 2026 Digidiaal Fotografie en Beeldbewerking - Powered by Maatos