Wil je één op één groeien in fotografie of beeldbewerking? Zoek je een praktische training voor collega’s, of een leuke smartphoneworkshop voor een groep? Kies hieronder wat bij jullie past. We stemmen de inhoud af op niveau, wensen en locatie.
PersoonlijkVoor particulieren
Persoonlijke uitleg over fotografie, je camera of beeldbewerking. Werk in je eigen tempo aan precies de vragen waar jij mee zit.
Bekijk privéles voor particulieren →
Op maat voor je teamVoor bedrijven
Praktische training in fotografie, Photoshop of beeldbewerking voor jouw organisatie. We sluiten aan bij het werk van je team.
Bekijk trainingen voor bedrijven →
Samen aan de slagVoor groepen
Een interactieve smartphonefotografieworkshop voor collega’s, vrienden, familie of je vereniging. Iedereen kan meedoen.
Bekijk workshops voor groepen →
Bij De SlaapfabriekTeuge
Combineer een verblijf of bijeenkomst bij De Slaapfabriek met smartphonefotografie: een Photo Break voor zakelijke groepen of een Photo Experience voor privégezelschappen.
Ontdek de mogelijkheden in Teuge →